آدرس:شريعتي،نرسيده به ميرداماد،روبروي بيمارستان مفيد،كوچه بهشت اسا، پلاک١
تلفن:٢٢٨٤٨١٢٥

درباره ما

مهدکودک و پیش دبستانی هم صدا در سال1397 با هدف افزایش توانمندی کودکان و تقویت هوش آنها توسط کادر دانش آموخته رشته های مرتبط با آموزش کودکان و بهترین مربیان کودک تاسیس شده است.
مهد کودک و پیش دبستانی هم صدا علاوه بر اینکه تلاش و کوشش خود را در جهت استعداد یابی کودکان قرار داده است، مهم ترین هدف و شعار خود را «شادی حق کودکان است» برگزیده است
افزایش قدرت تکلم کودکان، افزایش دانش آنها، استعدادیابی، پرورش و به کارگیری توانمندی‌ها در کودکان، افزایش هوش و خلاقیت با استفاده از روش‌های بازی‌های فکری، نمایش، قصه گویی، نقاشی و …، تقویت اعتماد به نفس و تمرکز، به کارگیری خلاقیت کودکان، بررسی اختلالات رفتاری کودکان و رفع آنها، افزایش روابط اجتماعی، آموزش همراه با بازی و ایجاد محیطی با نشاط و برگزاری اردوهای علمی جهت پرورش خلاقیت کودکان همراه با بازی های هوشی، فکرى و هیجانی و شناخت محیط و … از جمله خدماتی هستند که در مهدکودک هم صدا ارائه می‌شوند.
چرا هم صدا؟
کادر مهدکودک و پیش دبستانی هم صدا ، ایجاد فضای صمیمی و هدفمند برای کودکان شما را از وظایف اصلی و بدیهی خویش می دانند زیرا معتقدند تاثیرپذیری کودکان در مهدکودک بسیار بیشتر از تاثیرپذیری آنان در خانواده است.
آموزش در مجموعه هم صدا بر اساس بازی ، موسیقی و فعالیت گروهی کودکان است که روحیه مسئولیت پذیری و کار جمعی را از سنین پایین در کودک نهادینه می کند.
علاوه بر آموزش کودکان در مجموعه هم صدا ،خدمات جانبی مانند:کارگاه های آموزشی ویژه والدین کودکان ، حضور روان شناس کودک جهت مشاوره والدین ، حضور پزشک متخصص کودک جهت ویزیت ماهیانه به صورت رایگان انجام می پذیرد.